Dzisiaj jest poniedziałek, 19 sierpnia 2019 roku.

Cytat dnia: "Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim. "

Całoroczne podsumowanie pracy Spółdzielni Uczniowskiej "Plusik"

Spółdzielnia Uczniowska "Plusik" liczy 15 członków. Głównym celem działalności jest prowadzenie sklepiku szkolnego.

• Całoroczne podsumowanie pracy Spółdzielni Uczniowskiej "Plusik"

Polsko-holenderska wymiana młodzieży dla gimnazjalistów

Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców wraz z uczniami na spotkanie związane z przygotowaniem wymiany młodzieżowej ze szkołą w Holandii.

Odbędzie się ono w najbliższy wtorek tj. 13 stycznia 2015 roku o godzinie 17.30 w naszej szkole w sali nr 66 (II piętro).

Omówione zostaną wówczas możliwości oraz warunki ewentualnego udziału naszych uczniów w wymianie z młodzieżą z holenderskiego miasteczka Winsum.

Spotkanie w założeniu ma charakter całkowicie otwarty, a udział w nim nie wiąże się z żadnym zobowiązaniem ze strony uczniów/rodziców.

Serdecznie zapraszamy !!!

Joanna Gabryś / Grzegorz Żak