Dzisiaj jest sobota, 20 kwietnia 2019 roku.

Cytat dnia: "Chleb otwiera każde usta. "

ŻYCZENIA Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

Dyrektor SP w Nowej Wsi składa życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2019

W dniach: 15-17 kwietnia 2019 r. (poniedziałek - środa) odbędzie się obowiązkowy egzamin ósmoklasisty. Przystąpienie do jego wszystkich części jest warunkiem ukończenia nauki w Szkole Podstawowej.

Zakończył się egzamin gimnazjalny

W dniach 10-12 kwietnia 40 uczniów gimnazjum w Szkole Podstawowej im. gen. Wł. Sikorskiego w Nowej Wsi pisało testy gimnazjalne.

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2019

W dniach: 10-12 kwietnia 2019 r. (środa - piątek) odbędzie się obowiązkowy egzamin gimnazjalny dla gimnazjalistów z klas trzecich. Przystąpienie do jego wszystkich części jest bezwzględnym warunkiem ukończenia nauki w Gimnazjum.

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY STRAJKU

Informuję, iż w dniu 8 kwietnia 2019 r. większość nauczycieli zatrudnionych w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi przystąpiła do strajku zorganizowanego przez Związek Nauczycielstwa Polskiego.

Zbiórka Żywności - Wielkanoc 2019

„Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego”   /Papież Franciszek/

• ŻYCZENIA Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

• EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2019

• Zakończył się egzamin gimnazjalny

• EGZAMIN GIMNAZJALNY 2019

• KOMUNIKAT DOTYCZĄCY STRAJKU

• Zbiórka Żywności - Wielkanoc 2019

Wymiana młodzieży

KĘCZANIN: "Niezapomniana przygoda polsko-niemiecka"

W najnowszym (listopadowym) numerze KĘCZANINA przeczytać można artykuł na temat wrześniowej wizyty naszych uczennic w Niemczech i Luksemburgu w ramach polsko-niemieckiej wymiany młodzieży.

Trwają zapisy na polsko-niemiecką wymianę młodzieży

W dniach 16-21 maja 2016 r. w ramach polsko-niemieckiej wymiany młodzieży będziemy gościć grupę gimnazjalistów z Landstuhl. Rewizyta planowana jest na wrzesień / październik 2016 r.

Czas podsumowań, czas pożegnań…

Czwartek, 16 kwietnia, był ostatnim dniem pobytu w Polsce naszych gości z Holandii.

Z wizytą w Krakowie

We wtorek, 14 kwietnia grupa polsko-holenderska udała się na wycieczkę do Krakowa, pięknego polskiego miasta z bogatą historią w tle.

Holendrzy w naszej szkole

Dziś (13 kwietnia) dziewiętnaścioro uczestników polsko-holenderskiej wymiany młodzieży gościło w naszej szkole.

Witamy w Polsce

W niedzielę 12 kwietnia przywitaliśmy na lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach uczniów z zaprzyjaźnionej szkoły w Holandii.

Polsko-holenderska wymiana młodzieży dla gimnazjalistów

Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców wraz z uczniami na spotkanie związane z przygotowaniem wymiany młodzieżowej ze szkołą w Holandii.

Nasza mlodzież z wizytą w Niemczech

„Wymiana polsko-niemiecka z uczniami w Landstuhl była dla mnie niesamowitą przygodą".

Weź udział w POLSKO-NIEMIECKIEJ WYMIANIE MŁODZIEŻY

Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, nawiązać interesujące znajomości,

poszerzyć znajomość języka angielskiego i niemieckiego,

zwiedzić urocze zakątki ???

Weź udział w międzynarodowej wymianie młodzieży.

Dotychczas udało nam się nawiązać współpracę ze szkołami w:

Niemczech i na Łotwie.

Być może wkrótce nawiążemy także bliższy kontakt ze szkołą w Holandii.

Bliższe informacje na temat możliwości udziału w wymianie

można na bieżąco uzyskać u nauczycieli języków obcych.