Dzisiaj jest wtorek, 20 sierpnia 2019 roku.

Cytat dnia: "Najstarszą i najsilniejszą emocją ludzkości jest strach. "

Całoroczne podsumowanie pracy Spółdzielni Uczniowskiej "Plusik"

Spółdzielnia Uczniowska "Plusik" liczy 15 członków. Głównym celem działalności jest prowadzenie sklepiku szkolnego.

• Całoroczne podsumowanie pracy Spółdzielni Uczniowskiej "Plusik"

Powołanie do kadry wojewódzkiej

Z radością przekazuję informację o powołaniu Zuzanny Gizickiej i Julii Maciaszczyk - uczennic naszej szkoły, a zarazem zawodniczek UMKS "Kęczanin", na zgrupowanie kadry młodziczek województwa małopolskiego, które odbędzie się w dniach od 26 kwietnia do 1 maja 2019 r w Proszowicach.

Dziewczęta w tym roku aktywnie uczestniczyły w rozgrywkach ligi wojewódzkiej młodziczek oraz w Oświęcimskiej Lidze Siatkówki, w której zajęły I miejsce.

Systematyczna praca zawodniczek, zaangażowanie oraz uzyskane przez nie wyniki umożliwiają im udział w tym wspaniałym siatkarskim zgrupowaniu.

Trener: Zofia Dudek