Dzisiaj jest czwartek, 22 sierpnia 2019 roku.

Cytat dnia: "Życie jest przewleką raną, która prawie nigdy nie przestaje boleć i nigdy się nie goi "

Całoroczne podsumowanie pracy Spółdzielni Uczniowskiej "Plusik"

Spółdzielnia Uczniowska "Plusik" liczy 15 członków. Głównym celem działalności jest prowadzenie sklepiku szkolnego.

• Całoroczne podsumowanie pracy Spółdzielni Uczniowskiej "Plusik"

Kolejny turniej Akademii Siatkówki SOS Kęty

W środę 20 lutego na sali gimnastycznej SP nr 3 w Kętach odbył się pierwszy w tym roku a kolejny w naszej rywalizacji turniej piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców z klas V i VI zorganizowany przez Akademię Siatkówki  SOS w Kętach.

Naszą szkołę reprezentowała liczna ekipa, która włożyła ogromne zaangażowanie w każdy rozgrywany mecz. Dziewczęta i chłopcy rozgrywali swoje mecze w grupach systemem „każdy z każdym” po czym dwie najlepsze z nich walczyły o miejsca w ścisłym finale. Tym razem aż cztery z pięciu drużyn dziewcząt znalazły się w czołówce tego turnieju. Brązowy medal wywalczyły: Zuzanna Gizicka, Emilia Jaromin i ich klubowa koleżanka Alicja Pszczółka, wysokie piąte miejsce dla Nikoli Klimowskiej, Nicoli Szymik i Oliwii Dudys, siódme dla Adrianny Sokół, Martyny Pysz oraz Soni Dudys. Na tym samym miejscu uplasowały się jeszcze: Zofia Front i Zuzanna Pawińska. Pozostałym uczestnikom niestety nie udało się wyjść z grup na czołowych miejscach. Na pochwałę zasługują również: Maria Dźwigoń, Weronika Wojewodzic, Karolina Wojewodzic, Jakub Pasternak, Miłosz Piskorek, Kacper Gasidło.

Serdeczne podziękowania dla niezawodnych rodziców: p. Gizickiemu, p. Piskorkowi p. Skrzypek oraz p. Pysz za zorganizowanie transportu dla zawodników.

Zofia Dudek