Dzisiaj jest wtorek, 16 lipca 2019 roku.

Cytat dnia: "Nie ma lepszego męża niż archeolog: im bardziej się starzejesz, tym bardziej się tobą interesuje. "

Zakończyła się zbiórka butelek PET

W ekologicznej akcji uczniowie naszej szkoły zebrali 11 995 sztuk plastikowych butelek różnej pojemności.

• Zakończyła się zbiórka butelek PET

Zajęcia na pływalni - roczne podsumowanie

W środę, 29 maja, w OSiR w Kętach odbyło się podsumowanie zajęć nauki pływania.

Grand Prix Kóz

W sobotę 25 maja w hali Centrum Sportowo-Widowiskowej w Kozach odbył się ostatni turniej mini siatkówki w Grand Prix Kóz o Puchar Dyrektora.

XVII Turniej Piłki Siatkowej „Kopernik”

15 maja na hali OSiR w Kętach rozegrano XVII Turniej Piłki Siatkowej „Kopernik” zorganizowany przez PZ nr 10 w Kętach dla dziewcząt z klas VIII SP i IIIG.

Akademia Siatkówki SOS - całoroczne podsumowanie

W piątek, 10 maja, na hali OSiR w Kętach odbył się ostatni turniej mini siatkówki dla dziewcząt i chłopców z klas Vi VI oraz podsumowanie całorocznej rywalizacji Akademii Siatkówki SOS „Soła” Kęty.

Powołanie do kadry wojewódzkiej

Z radością przekazuję informację o powołaniu Zuzanny Gizickiej i Julii Maciaszczyk - uczennic naszej szkoły, a zarazem zawodniczek UMKS "Kęczanin", na zgrupowanie kadry młodziczek województwa małopolskiego, które odbędzie się w dniach od 26 kwietnia do 1 maja 2019 r w Proszowicach.

Zakończenie wielkim sukcesem Oświęcimskiej Ligi Siatkówki

W sobotę, 13 kwietnia, na sali gimnastycznej PZ nr 2 w Oświęcimiu rozgrywano finał OLS w dwóch kategoriach wiekowych: dziewczęta z klas VII i młodszych oraz z klas trzecich gimnazjum i młodszych.

Wielki sukces naszych siatkarek

W miniony piątek, 8 marca, na hali OSiR w Kętach rozegrano gminne igrzyska dzieci w piłce siatkowej dziewcząt. Wśród sześciu ekip znalazła się również reprezentacja naszej szkoły.

„Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”

We wtorek (5 marca)  na orliku przy SP nr 5 w Oświęcimiu odbył się finał powiatu w kategorii U-12 chłopców XIX Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”.

Przerwa taneczna w "TŁUSTY CZWARTEK"

W dniu 28 lutego, czyli w "Tłusty czwartek" odbyła się kolejna przerwa taneczna, gdzie na sali gimnastycznej każdy chętny przez 25 minut pląsał, tańczył do woli w rytm znanych przebojów.

Turniej piłki siatkowej

W sobotę (23 lutego) uczennice z klas V i VI naszej szkoły wzięły udział w ostatniej edycji turnieju piłki siatkowej "4" o Puchar Prezesa MKS Andrychów.

Kolejny turniej Akademii Siatkówki SOS Kęty

W środę 20 lutego na sali gimnastycznej SP nr 3 w Kętach odbył się pierwszy w tym roku a kolejny w naszej rywalizacji turniej piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców z klas V i VI zorganizowany przez Akademię Siatkówki  SOS w Kętach.

Turniej młodziczek

W niedzielę 17 lutego na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kętach odbył się kolejny wojewódzki turniej piłki siatkowej w kategorii młodziczek.

Grand Prix Kóz

W niedzielne popołudnie - 3 lutego - nasze uczennice rozegrały pierwszą w tym roku rundę meczy w turnieju o Grand Prix Kóz.

Kolejny mecz w Oświęcimskiej Lidze Siatkówki

We czwartek (31 stycznia) nasze uczennice (zawodniczki UMKS Kęczanin) rozegrały kolejny mecz w Oświęcimskiej Lidze Siatkówki w sezonie 2018/2019.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>