Dzisiaj jest wtorek, 23 kwietnia 2019 roku.
Zaloguj się
Zarejestruj się

Zespół szkolno-gimnazjalny w Nowej Wsi

Cytat dnia: "Bezmyślność zabija. Innych. "

ŻYCZENIA Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

Dyrektor SP w Nowej Wsi składa życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.

Z przedświąteczną wizytą...

W środę, 17 kwietnia, przedstawiciele uczniów naszej szkoły - Wiktoria Kruczała oraz Piotr Wójcik, pod opieką dyrektora, osobiście złożyli życzenia świąteczne kierownictwu i pracownikom Urzędu Gminy oraz Zakładu Szkół i Przedszkoli Samorządowych w Kętach.

Po raz pierwszy odbył się Egzamin Ósmoklasisty

W dniach 15 - 17 kwietnia br. w całej Polsce, więc także w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi odbył się po raz pierwszy Egzamin Ósmoklasisty.

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2019

W dniach: 15-17 kwietnia 2019 r. (poniedziałek - środa) odbędzie się obowiązkowy egzamin ósmoklasisty. Przystąpienie do jego wszystkich części jest warunkiem ukończenia nauki w Szkole Podstawowej.

Zakończył się egzamin gimnazjalny

W dniach 10-12 kwietnia 40 uczniów gimnazjum w Szkole Podstawowej im. gen. Wł. Sikorskiego w Nowej Wsi pisało testy gimnazjalne.

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2019

W dniach: 10-12 kwietnia 2019 r. (środa - piątek) odbędzie się obowiązkowy egzamin gimnazjalny dla gimnazjalistów z klas trzecich. Przystąpienie do jego wszystkich części jest bezwzględnym warunkiem ukończenia nauki w Gimnazjum.

  • ŻYCZENIA Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

  • Z przedświąteczną wizytą...

  • Po raz pierwszy odbył się Egzamin Ósmoklasisty

  • EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2019

  • Zakończył się egzamin gimnazjalny

  • EGZAMIN GIMNAZJALNY 2019

Sport

Zakończenie wielkim sukcesem Oświęcimskiej Ligi Siatkówki

W sobotę, 13 kwietnia, na sali gimnastycznej PZ nr 2 w Oświęcimiu rozgrywano finał OLS w dwóch kategoriach wiekowych: dziewczęta z klas VII i młodszych oraz z klas trzecich gimnazjum i młodszych.

Wielki sukces naszych siatkarek

W miniony piątek, 8 marca, na hali OSiR w Kętach rozegrano gminne igrzyska dzieci w piłce siatkowej dziewcząt. Wśród sześciu ekip znalazła się również reprezentacja naszej szkoły.

„Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”

We wtorek (5 marca)  na orliku przy SP nr 5 w Oświęcimiu odbył się finał powiatu w kategorii U-12 chłopców XIX Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”.

Przerwa taneczna w "TŁUSTY CZWARTEK"

W dniu 28 lutego, czyli w "Tłusty czwartek" odbyła się kolejna przerwa taneczna, gdzie na sali gimnastycznej każdy chętny przez 25 minut pląsał, tańczył do woli w rytm znanych przebojów.

Turniej piłki siatkowej

W sobotę (23 lutego) uczennice z klas V i VI naszej szkoły wzięły udział w ostatniej edycji turnieju piłki siatkowej "4" o Puchar Prezesa MKS Andrychów.

Kolejny turniej Akademii Siatkówki SOS Kęty

W środę 20 lutego na sali gimnastycznej SP nr 3 w Kętach odbył się pierwszy w tym roku a kolejny w naszej rywalizacji turniej piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców z klas V i VI zorganizowany przez Akademię Siatkówki  SOS w Kętach.

Turniej młodziczek

 

W niedzielę 17 lutego na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kętach odbył się kolejny wojewódzki turniej piłki siatkowej w kategorii młodziczek.

Grand Prix Kóz

W niedzielne popołudnie - 3 lutego - nasze uczennice rozegrały pierwszą w tym roku rundę meczy w turnieju o Grand Prix Kóz.

Kolejny mecz w Oświęcimskiej Lidze Siatkówki

We czwartek (31 stycznia) nasze uczennice (zawodniczki UMKS Kęczanin) rozegrały kolejny mecz w Oświęcimskiej Lidze Siatkówki w sezonie 2018/2019.

Śródroczne podsumowanie zajęć SKS

Na zajęciach SKS przeznaczonych dla uczniów szkoły podstawowej, które realizowane są dzięki współpracy z SOS w Kętach, głównie nacisk kładziony jest na wszechstronny rozwój organizmu oraz przekazanie uczeniom podstawowych wiadomości i umiejętności umożliwiających samokontrolę oraz samodzielne podejmowanie działań w celu funkcjonowania organizmu.

Pozyskaliśmy piłki i koszulki sportowe

Dzięki współpracy naszej szkoły z Siatkarskim Ośrodkiem Szkolnym w Kętach – Akademia Siatkówki „Soła”, pozyskaliśmy dla uczennic dwanaście koszulek sportowych oraz tyle samo piłek do siatkówki – „gala”.

Złoty medal dla Sławomira Ruska

8 grudnia w hali Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim w Rajsku odbył się MIKOŁAJKOWY TURNIEJ KLUBU KARATE W KATA 2018 r.

Turniej mikołajkowy

W środę, 12 grudnia, nasze uczennice wraz ze swoimi klubowymi koleżankami rozegrały długi i wyczerpujący mikołajkowy turniej piłki siatkowej w Andrychowie o Puchar dyrektora SP nr 4.

Zajęcia na basenie - śródroczne podsumowanie

W minioną środę (11 grudnia) odbyły się ostatnie w tym półroczu zajęcia nauki pływania dla uczniów klas 1-3 SP.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 38