Dzisiaj jest wtorek, 16 lipca 2019 roku.

Cytat dnia: "Nie ma lepszego męża niż archeolog: im bardziej się starzejesz, tym bardziej się tobą interesuje. "

Zakończyła się zbiórka butelek PET

W ekologicznej akcji uczniowie naszej szkoły zebrali 11 995 sztuk plastikowych butelek różnej pojemności.

• Zakończyła się zbiórka butelek PET

Stołówka

16 grudnia 2013 roku uruchomiona została stołówka szkolna. Tym samym po raz pierwszy od wielu lat uczniowie naszej szkoły mieli możliwość zjedzenia podczas przerwy śródlekcyjnej prawdziwego, dwudaniowego – niczym domowego – obiadu.

Chętnych nie zabrakło. Już wtedy blisko 120 uczniów, od klasy pierwszej szkoły podstawowej aż po trzecią gimnazjum, wyraziło chęć skorzystania z odremontowanej i na nowo otwartej stołówki. Obecnie nasza stołówka codziennie przygotowuje ponad 200 obiadów dla uczniów naszej szkoły - aż tylu wyraża chęć skorzystania z możliwości zjedzenia ciepłego posiłku w szkole.

Obiady wydawane są codziennie, we wszystkie dni nauki szkolnej. Zainteresowani uczniowie płacą jedynie 3,00 złote za jeden obiad. Pozostałe koszty związane z bieżącym utrzymaniem kuchni oraz zatrudnieniem pracowników pokrywane będą z budżetu szkoły.

Grzegorz Żak