Dzisiaj jest sobota, 20 kwietnia 2019 roku.

Cytat dnia: "Chleb otwiera każde usta. "

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2019

W dniach: 15-17 kwietnia 2019 r. (poniedziałek - środa) odbędzie się obowiązkowy egzamin ósmoklasisty. Przystąpienie do jego wszystkich części jest warunkiem ukończenia nauki w Szkole Podstawowej.

Zakończył się egzamin gimnazjalny

W dniach 10-12 kwietnia 40 uczniów gimnazjum w Szkole Podstawowej im. gen. Wł. Sikorskiego w Nowej Wsi pisało testy gimnazjalne.

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2019

W dniach: 10-12 kwietnia 2019 r. (środa - piątek) odbędzie się obowiązkowy egzamin gimnazjalny dla gimnazjalistów z klas trzecich. Przystąpienie do jego wszystkich części jest bezwzględnym warunkiem ukończenia nauki w Gimnazjum.

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY STRAJKU

Informuję, iż w dniu 8 kwietnia 2019 r. większość nauczycieli zatrudnionych w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi przystąpiła do strajku zorganizowanego przez Związek Nauczycielstwa Polskiego.

Zbiórka Żywności - Wielkanoc 2019

„Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego”   /Papież Franciszek/

"Cichociemni"

W dniu 27 marca 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Oświęcimiu odbył się konkurs historyczno - sprawnościowo - obronny "Cichociemni".

• EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2019

• Zakończył się egzamin gimnazjalny

• EGZAMIN GIMNAZJALNY 2019

• KOMUNIKAT DOTYCZĄCY STRAJKU

• Zbiórka Żywności - Wielkanoc 2019

• "Cichociemni"

Hymn szkolny

Czy słońce nam świeci, czy mrok otacza nas,

idziemy ku prawdzie – tak wymaga czas.

My, dzieci Lechitów, wolnej Polski dzieci,

nam nie straszny wroga krzyk i gniew.

My, dzieci Lechitów, wolnej Polski dzieci,

nam nie straszny wroga gniew.