Dzisiaj jest wtorek, 23 kwietnia 2019 roku.
Zaloguj się
Zarejestruj się

Zespół szkolno-gimnazjalny w Nowej Wsi

Cytat dnia: "Bezmyślność zabija. Innych. "

ŻYCZENIA Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

Dyrektor SP w Nowej Wsi składa życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.

Z przedświąteczną wizytą...

W środę, 17 kwietnia, przedstawiciele uczniów naszej szkoły - Wiktoria Kruczała oraz Piotr Wójcik, pod opieką dyrektora, osobiście złożyli życzenia świąteczne kierownictwu i pracownikom Urzędu Gminy oraz Zakładu Szkół i Przedszkoli Samorządowych w Kętach.

Po raz pierwszy odbył się Egzamin Ósmoklasisty

W dniach 15 - 17 kwietnia br. w całej Polsce, więc także w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi odbył się po raz pierwszy Egzamin Ósmoklasisty.

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2019

W dniach: 15-17 kwietnia 2019 r. (poniedziałek - środa) odbędzie się obowiązkowy egzamin ósmoklasisty. Przystąpienie do jego wszystkich części jest warunkiem ukończenia nauki w Szkole Podstawowej.

Zakończył się egzamin gimnazjalny

W dniach 10-12 kwietnia 40 uczniów gimnazjum w Szkole Podstawowej im. gen. Wł. Sikorskiego w Nowej Wsi pisało testy gimnazjalne.

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2019

W dniach: 10-12 kwietnia 2019 r. (środa - piątek) odbędzie się obowiązkowy egzamin gimnazjalny dla gimnazjalistów z klas trzecich. Przystąpienie do jego wszystkich części jest bezwzględnym warunkiem ukończenia nauki w Gimnazjum.

  • ŻYCZENIA Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

  • Z przedświąteczną wizytą...

  • Po raz pierwszy odbył się Egzamin Ósmoklasisty

  • EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2019

  • Zakończył się egzamin gimnazjalny

  • EGZAMIN GIMNAZJALNY 2019

Turniej mini siatkówki „2”

13 marca w  SP nr 2 w Kętach nasi czwartoklasiści rywalizowali w turnieju „dwójek” w kategorii dziewcząt i chłopców.

 

 

Nasi rywale to uczniowie z Porąbki, Witkowic, Bulowic, SP 1,2 i 3 w Kętach. Turniej odbywał się w ramach Akademii Siatkówki. Dotychczas czwartoklasiści rywalizowali solo, teraz mieli pierwszą okazję by spróbować swoich sił grając w parach.

W kategorii dziewcząt wystartowały 22 pary a w grupie chłopców rywalizowało 14 drużyn. Mecze w pierwszej fazie rozegrano w grupach systemem „każdy z każdym”.  W kolejnej fazie grano pucharowo.  Do tego etapu doszły dwie ekipy chłopaków Daniel Dżugaj i Kamil Szpyra oraz Oskar Matejko i Patryk Marszałek lecz zostali pokonani  i nie weszli do gry o miejsca 1-4. Pozostali zakończyli rozgrywki na etapie grup. Będziemy doskonalić warsztat umiejętności  by móc stawić czoła w kolejnym kwietniowym turnieju.  Szkołę reprezentowali: Weronika Adamus, Michalina Dziubek, Gabriela Puról, Aleksandra Tobiasiewicz, Wiktoria Stańczyk, Julia Żmudka, Kacper Adamczyk, Kacper Bryzek, Daniel Kowalski, Patryk Marszałek, Oskar Matejko, Daniel Dżugaj, Dominik Wawrzyczek i Kamil Szpyra.

Udział w tych popołudniowych zawodach nie udałby się, gdyby nie ogromne wsparcie rodziców i ich pomoc w transporcie uczniów w obie strony – za co serdecznie Dziękuję!

 

Magdalena Węglińska