Dzisiaj jest sobota, 20 kwietnia 2019 roku.
Zaloguj się
Zarejestruj się

Zespół szkolno-gimnazjalny w Nowej Wsi

Cytat dnia: "Chleb otwiera każde usta. "

ŻYCZENIA Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

Dyrektor SP w Nowej Wsi składa życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2019

W dniach: 15-17 kwietnia 2019 r. (poniedziałek - środa) odbędzie się obowiązkowy egzamin ósmoklasisty. Przystąpienie do jego wszystkich części jest warunkiem ukończenia nauki w Szkole Podstawowej.

Zakończył się egzamin gimnazjalny

W dniach 10-12 kwietnia 40 uczniów gimnazjum w Szkole Podstawowej im. gen. Wł. Sikorskiego w Nowej Wsi pisało testy gimnazjalne.

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2019

W dniach: 10-12 kwietnia 2019 r. (środa - piątek) odbędzie się obowiązkowy egzamin gimnazjalny dla gimnazjalistów z klas trzecich. Przystąpienie do jego wszystkich części jest bezwzględnym warunkiem ukończenia nauki w Gimnazjum.

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY STRAJKU

Informuję, iż w dniu 8 kwietnia 2019 r. większość nauczycieli zatrudnionych w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi przystąpiła do strajku zorganizowanego przez Związek Nauczycielstwa Polskiego.

Zbiórka Żywności - Wielkanoc 2019

„Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego”   /Papież Franciszek/

  • ŻYCZENIA Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

  • EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2019

  • Zakończył się egzamin gimnazjalny

  • EGZAMIN GIMNAZJALNY 2019

  • KOMUNIKAT DOTYCZĄCY STRAJKU

  • Zbiórka Żywności - Wielkanoc 2019

IV Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi za nami

W dniu 11 marca 2019 r. nasza Szkoła po raz kolejny gościła miłośników gry w szachy, którzy wzięli udział w IV Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi.

 

 

Do turniejowych rozgrywek stanęło w sumie 58 młodych zawodników z gminnych szkół podstawowych i gimnazjów: Szkoły Podstawowej nr 1 w Kętach, Szkoły Podstawowej nr 2 w Kętach, Szkoły Podstawowej w Bielanach, Szkoły Podstawowej w Malcu, Szkoły Podstawowej w Witkowicach, Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Bulowicach oraz Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi. Turniej rozegrano w trzech kategoriach wiekowych: 1-3 SP, 4-6 SP, 7-8 SP i 3 Gim. pod nadzorem pana Adama Madeja, sędziego z Klubu Szachowego „Wieża” z Wadowic.

Rozgrywki budziły duże emocje, a wszyscy zawodnicy dołożyli wszelkich starań, aby  wywalczyć najwyższe miejsce, a tym samym otrzymać trofeum - Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi. Ta sztuka udała się: Mateuszowi Zawiślakowi (SP nr 2 w Kętach), Dominikowi Hrapkowiczowi (SP w Nowej Wsi) oraz Bartoszowi Dziedzicowi (SP w Bielanach)

Pozostali laureaci mogli poszczycić się zdobytym pięknym srebrnym i brązowym medalem.

Wszyscy  uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowym dyplomem, który otrzymali z rąk pani wicedyrektor Łucji Listwan oraz sędziego pana Adama Madeja.PODSUMOWANIE WYNIKÓW ZAWODÓW:

Kategoria: 1-3 SP

I miejsce: Zawiślak Mateusz (SP nr 2 w Kętach)

II miejsce: Dominik Górowicz (SP w Malcu)

III miejsce: Konrad Futyma (ZSP w Bulowicach)


Kategoria: 4-6 SP

I miejsce: Dominik Hrapkowicz (SP w Nowej Wsi)

II miejsce: Jakub Nycz (SP nr 1 w Kętach)

III miejsce: Kacper Szpyra (SP w Nowej Wsi)


Kategoria: 7-8 SP, 3 Gimnazjum

I miejsce: Bartosz Dziedzic (SP w Bielanach)

II miejsce: Mikołaj Balwierz (SP nr 1 w Kętach)

III miejsce: Dominik Maciąga (SP w Bielanach)


Szczegółowe wynikli IV Turnieju Szachowego o Puchar Dyrektora SP w Nowej Wsi można zobaczyć na stronie: http://www.chessarbiter.com


Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok!


 

Dorota Gwiazdoń / Joanna Gabryś